ДНК-експертиза підтвердила, що біологічні зразки, знайдені на вбитій дівчинці, належать затриманому – Ігор Клименко

Поліцейські продовжують збирати доказову базу, аби підозрюваний отримав заслужене покарання. Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 18 березня.

раніше поліцейські отримали достатньо доказів, аби за процесуального керівництва прокурорів оголосити затриманому підозру у зґвалтуванні та вбивстві 7-річної дівчинки.

«Ми відразу були впевнені, що взяли саме того. Але він довго заперечував. Досвід спілкування з людьми в погонах в нього є, адже за плечима – п‘ять років в’язниці — це остання ходка, а їх було чотири», — повідомив Ігор Клименко.

За його словами, чоловік зізнався, як тіло мертвої 7-річної Марії Борисової засунув у мішок та зав’язав його шнуром і поясом.

«Так, для слідства його зізнання є важливим. Але більш значущим є висновок ДНК-експертизи. Біологічні зразки, знайдені на загиблій дівчинці, належать затриманому. Це факт. Поліція збирає та належним чином оформляє доказову базу. І жодні маніпуляції не завадять – ми діємо по Закону і по совісті. За цей жахливий вчинок він мусить відповісти», — зауважив глава Нацполіції.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/dnk-ekspertyza-pidtverdyla-shho-biologichni-zrazky-znajdeni-na-vbytij-divchynczi-nalezhat-zatrymanomu-igor-klymenko/”