Партія «Голос» вже існує фактично тільки на бумазіНародний депутат від фракції «Голос» Олександра Устінова заявила, що більшість народних депутатів не братимуть участі у з’їзді партії "Голос", сьогодні, 29 липня, та покидають партію.

Об этом сообщает База компромата


"Finita la commedia або з’їзд "Голосу" сьогодні, як чергова профанація керівництва та цементування контролю Кіри Рудик над партією. Більшість народних депутатів не братимуть участі у з’їзді партії "Голос" та покидають партію", — пише Устінова в Facebook.


Устінова зазначила, що керівництво в особі Кіри Рудик та контрольована нею політична рада Голосу штучно створили умови, за яких 75% партійців та місцевих депутатів не будуть представлені на з’їзді. З’їзд формувався виходячи не з кількості партійців та депутатів, представлених у місцевих громадах, а за лояльністю до керівництва.


Вона також наголосила: «Голосу більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди та осередки. Тепер це партія імені однієї людини — Кіри Рудик, яка (партія) існує виключно на папері».


У соціальній мережі Устінова додала фото заяви про вихід із партії.


Аналогічну заяву написав та виклав у Facebook інший народний депутат від партії «Голосу» Ярослав Юрчишин.


В дописі він зазначив: «Боротьба позицій можлива лише там, де є демократія. В Голосі керівництво партії відійшло від цих принципів майже рік тому і з цього час ситуація лише ускладнюється. Тому я виходжу з партії і не буду легітимізувати своєю участю профанацію на яку партія перетворилася».


Керівництво партії зазначило, що о 15:30 має відбутися пресконференція, де будуть відомі подробиці цієї ситуації.


Нагадаємо, ще навесні повідомлялося про розкол у парламентській фракції «Голосу». Одним з факторів, що спровокували конфлікт, став законопроєкт №5133 про внесення змін до порядку призначення на посади та звільнення керівників ДБР і НАБУ


Тоді в партії визнали, що у них є проблеми у фракції і пообіцяли відреагувати на факти «порушення партійної і фракційної дисципліни».


У липні 11 з 20 депутатів проголосували за зняття Ярослава Железняка з посади голови фракції, однак він з цим рішенням не погодився і відмовився залишати посаду.


У кінці червня Львівська, Івано-Франківська та Черкаська обласні організації партії «Голос» публічно закликали голову партії Кіру Рудик добровільно скласти повноваження і забезпечити перевибори керівництва в найкоротші терміни.


16 червня 10 членів парламентської фракції «Голосу» публічно висловили недовіру Ярославу Железняку та Кірі Рудик і повідомили про створення депутатського об’єднання «Справедливість». Депутати звинуватили керівництво партії в узурпації влади, паплюженні принципів демократії, підтримки голосувань за «дерибан» землі в Києві, «договорняках» і бажанні знищити антикорупційні органи.


Серйозним сигналом про проблеми в партії стало виключення Сергія Притули з керівних органів і його вихід з «Голосу».


«Аргумент»

Источник: Конфликты РУ