Підрив "Мерседесу" в Києві: поранені досі у тяжкому стані (відео)

Розшуки підривника тривають.

Поранені внаслідок підриву «Мерседеса» 6 листопада на околиці Києва досі перебувають у тяжкому стані в одній з приватних клінік.

Розшук мотоцикліста, який підірвав автомобіль, продовжується. Як повідомлялося, він під’їхав до авто, що зупинилося на повороті, і поклав щось на дах, а вже за мить машина вибухнула. Загинув 40-річний співробітник Держслужби охорони. Ще двоє пасажирів вижили, але поранені. Це власник автомобіля бізнесмен Ігор Сало та його охоронець.

Об этом сообщает http://kropivnickiy.top

Поліція пов’язує інцидент саме з професійною діяльністю Сало. Він володіє фармацевтичними компаніями, а також із рейдерськими скандалами і торгівлею з окупованими територіями Донбасу.

Як раніше повідомляв УНІАН, у Києві на житомирській трасі невідомий мотоцикліст залишив вибухівку на даху 600-го «Мерседеса», після чого через кілька секунд стався потужний вибух. Як з’ясувалося, було скоєно замах на бізнесмена, директора фармацевтичної компанії Ігоря Сало.Джерело статті: “https://www.unian.ua/incidents/10748037-pidriv-mersedesu-v-kiyevi-poraneni-dosi-u-tyazhkomu-stani-video.html”