В Україні мають намір провести перший в історії сільськогосподарський перепис

Про це повідомив Ігор Вернер, голова Державної служби статистики, відповідаючи на питання журналістів під час онлайн зустрічі, передає прес-служба відомства.

Об этом сообщает Устав Груп

За словами голови Держстату, в Україні ще жодного разу не було сільськогосподарського перепису.

«У нас був у 2001 році всеукраїнський перепис, в ході якої ми встановили точну кількість населення і його характеристики. На жаль, в сільському господарстві ми не маємо такої інформації», — розповів Вернер.

Він наголошує, щоб дізнатися весь потенціал країни в сільському господарстві потрібно знати, скільки у нас корів, яких тварин тримають люди, які вирощують культури.

«Цей перепис робиться, як і всеукраїнський перепис, для прийняття обґрунтованих рішень, щоб було зрозуміло, куди треба вкладати гроші, що потрібно дотувати, а що ні, що розвивається добре і без дотування», — підкреслив посадовець.

Таким чином, такий перепису необхідний для побудови грамотної державної політики в сільському господарстві.

«Мінекономіки необхідно забезпечити якісною статистичною інформацією, якою відомство повинно володіти при прийнятті рішень, щоб дотуванння певних напрямків тваринництва», — пояснює Ігор Вернер.

Варто зазначити, що у сільськогосподарському переписі мова йтиме виключно про домогосподарства.

Нагадаємо, в Україні планують спростити передачу прострочених продуктів на корми тваринникам.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/v-ukraini-maut-namir-provesti-persij-v-istorii-silskogospodarskij-perepis”