Колишньому помічнику депутата, який фігурує у справі Гандзюк, повідомили про підозру: керував злочинною організацією

Прокурори офісу Генпрокурора повідомили про підозру колишньому помічнику народного депутата України попередніх скликань, який виявився керівником злочинної організації на Херсонщині. Джерела hromadske у правоохоронних органах підтвердили, що йдеться про Ігоря Павловського — колишнього помічника народного депутата 8-го скликання Миколи Паламарчука (фракція «Блоку Петра Порошенка»), якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Об этом сообщает http://glavgazeta.com

Так, 20 січня прокурори з Офісу Генпрокурора разом зі слідчими органів Служби безпеки України проводять спецоперацію у Херсоні та інших населених пунктах області. Її метою є припинення діяльності злочинної організації, яка вчиняла в області насильство над особами та підпали чужого майна.

Пресслужба Офісу Генпрокурора повідомила, що обвинувальний акт щодо Павловського вже перебуває на розгляді Приморського районного суду Одеси. Також повідомляють про підозру іншим членам злочинної організації.

Крім того, на Херсонщині розпочато низку обшуків для віднайдення додаткових доказів у справі про вбивство Катерини Гандзюк.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/kolishnomu-pomichniku-deputata-yakij-keruvav-zlochinnoyu-organizaciyeyu-i-figuruye-u-spravi-gandzyuk-povidomili-pro-pidozru”