Прокуратура вимагає від недобросовісного орендаря повернути громаді земельну ділянку та сплатити борг у понад 100 тис грн

Прокуратура вимагає від недобросовісного орендаря повернути громаді земельну ділянку та сплатити борг у понад 100 тис грн

Жовтоводською місцевою прокуратурою направлено до суду позов в інтересах держави в особі Жовтянської сільської ради та Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області до громадянина про розірвання договору оренди, стягнення заборгованості з орендної плати та повернення земельної ділянки вартістю понад 800 тис.₴ територіальній громаді.

Об этом сообщает http://stolitsa-club.com

Так, у 2016 році між Головним управлінням Держгеокадастру в області та вказаним громадянином укладено договір оренди земельної ділянки площею 27 га на території Жовтянської сільської ради П’ятихатського району для ведення городництва строком на 7 років.

Проте громадянин тривалий час не сплачував орендну плату, внаслідок чого утворилась заборгованість у понад 100 тис₴

Наразі прокуратура вимагає розірвати договір оренди, зобов’язати орендаря повернути громаді земельну ділянку та сплатити борг.

Позов перебуває на розгляді у суді.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської областіДжерело статті: “https://dnipr.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=264622”