Єрмак про Зеленського і літак Медведчука в Омані: Це все спекуляції і конспірологічні теорії

Кирилл Тимошенко/Facebook

Об этом сообщает http://prokurorska-pravda.today

Андрій Єрмак

Кирилл Тимошенко/Facebook


Радник президента України Андрій Єрмак назвав спекуляціями інформацію про те, що літак Віктора Медведчука і глава держави перебували в Омані одночасно не просто так.

У коментарі Українській правді Єрмак заявив, що подібні спекуляції не мають під собою жодних підстав.

«Усі спекуляції, а також конспірологічні теорії з приводу літака, Медведчука, куди і як цей літак летів, не мають під собою ніяких підстав і є продовженням брудних технологій, які мали місце бути ще за часів президентської кампанії — з тих пір не змінилися ані замовники, ані їхні методи», — вважає Єрмак.

За словами Єрмака, коли Зеленський під час візиту в Оман дізнався про катастрофу українського літака в Ірані, він прийняв рішення негайно повертатися до Києва.

Помічник президента стверджує, що той повернувся в Україну настільки швидко, наскільки це було можливо в ситуації, що склалася в регіоні.

«Щойно був відкритий повітряний коридор, який був обмежений у зв’язку з трагедією, президент вилетів», — заявив Єрмак.

5 січня Зеленського помітили в Омані — ЗМІ повідомили, що він перебуває там на відпочинку з сім’єю і оприлюднили фото.

Через кілька годин Офіс президента підтвердив, що Зеленський знаходиться в Омані: там зазначили, що він відправився туди з сім’єю за власні кошти чартерним рейсом. У той же час в повідомленні ОП говорилося про «зустрічах на вищому рівні», які були заплановані «найближчими днями».

За даними ЗМІ, президент Володимир Зеленський повернувся зі свого відпочинку в Омані в 2:37 ночі — майже через добу після катастрофи літака МАУ.

У пресслужбі Офісу президента заперечують раніше опубліковану інформацію в ЗМІ про можливу зустріч глави держави Володимира Зеленського з делегацією з Москви в Омані.

Також за даними ЗМІ, приблизно в цей час в Омані знаходився літак кума президента РФ Віктора Медведчука.

Медведчук підтвердив, що 7 січня літак, яким він користується, дійсно був в Омані, а 8-го він вилетів до Москви.

За словами політика, літак перевозив сім’ю його старшої дочки.

«Більше на борту цього літака ні на шляху в Оман, ні на шляху з Оману в Москву, крім сім’ї моєї дочки, нікого не було», — сказав Медведчук.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-i-litak-medvedchuka-v-omani-komentar-andriya-yermaka-novini-ukrajini-50064112.html”