Вибух на Позняках: влада Києва готує значні компенсації потерпілим

последние новости в Украине останні новини в Україні


Компенсації потерпілим від вибуху на Позняках вже готують. Мер Києва Віталій Кличко запевнив, що всі, хто постраждав, отримають кошти для купівлі аналогічного житла.

Об этом сообщает Компромат

Місто цього тижня надасть відповідну допомогу. Про це очільник столиці повідомив на брифінгу 22 червня.

Коштів буде достатньо для вирішення проблеми із житлом. На нараді з керівником уряду Кличко запропонував варіант: місто надасть половину грошей, решту – Кабмін.

Будинок не придатний для експлуатації. Його не планують відновлювати. Фахівці вивчають всі пошкодження. На місці трагедії рятувальники працюють вже добу. Ще двоє чоловіків можуть знаходитися під завалами. Балки для укріплення було встановлено на всіх поверхах. Це дозволить не допустити подальшого руйнування.

Причину вибуху у багатоповерхівці встановить слідство. За попередніми даними, трагедія сталася через вибух газу в одній із квартир багатоповерхівки.

Раніше ASPI news повідомляло, що психологи надають мешканцям зруйнованої багатоповерхівки необхідну допомогу. Стало також відомо, що 19-річна дівчина втратила усю сім’ю через вибух у будинку на Позняках.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/vibukh-na-poznyakakh-vlada-kieva-gotue-znachni-kompensacii-poterpilim”