Міноборони оприлюднило терміни вступу до військових вишів

Військові виші готуються до вступу студентів  — Міноборони оприлюднило терміни вступу до військових вишів
Військові виші готуються до вступу студентів
Фото: АрміяInform


Подання особових справ вступників безпосередньо до приймальних комісій триватиме до 1 серпня

Об этом сообщает Устав Груп


Вступні випробування та конкурсний відбір до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти відбудуться з 1 до 18 серпня.


Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на інформацію Міноборони.


«Вступні випробування та конкурсний відбір на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» та фахової передвищої освіти «фаховий молодший бакалавр» заплановано провести з 1 до 18 серпня 2020 року», — йдеться в повідомленні.


Як зазначається, подання особових справ вступників безпосередньо до приймальних комісій триватиме до 1 серпня 2020 року.


Крім того, керівники військових навчальних закладів повинні внести зміни до Правил прийому, затвердивши їх рішенням Вчених рад військових навчальних закладів, та до 1 червня 2020 року розмістити на офіційних сайтах закладів.


Своєю чергою командування Медичних сил ЗСУ має забезпечити проведення медичних оглядів вступників, інші доконкурсні медичні процедури до початку вступних випробувань у військових комісаріатах, а з 1 серпня 2020 року − безпосередньо в навчальних закладах.


Раніше Міносвіти пояснило, як під час карантину відбуватиметься сесія у студентів. Також Міносвіти оприлюднило дати ЗНО-2020.


Наголошується, що до 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Також там буде розміщена інформація про результати основної сесії ЗНО — до 29 липня 2020 року.


Крім того, додаткова сесія ЗНО запланована з 23 липня до 11 серпня, а результати будуть розміщені до 14 серпня.


Напередодні у МОЗ розповіли, як в умовах карантину може проходити ЗНО.


Раніше Міносвіти дозволило змінювати місце проходження ЗНО.


Також міністерка освіти Любомира Мандзій повідомила, що українські школярі цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школах. Навчання триватиме до кінця травня у дистанційній формі.


Читайте також:
  • Ексміністр про цьогорічне ЗНО: ніхто не постраждає
  • Як і коли відбуватиметься ЗНО-2020: роз’яснення Міносвіти
  • Карантин і ЗНО. Керівник Центру оцінювання знань про те, чого тепер чекати випускникам


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/minoboroni-oprilyudnilo-termini-vstupu-do-viyskovih-vishiv-681661.html”