Інфекціоніст Сергій Крамарєв не виключає можливості зараження коронавірусом через посилки з Китаю

последние новости в Украине останні новини в Україні


Про це доктор медичних наук, головний позаштатний інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я України розповів ASPI під час телефонного інтерв’ю 27 січня.

Втім, на думку лікаря, така ймовірність є достатньо низькою.

"Для того, щоб людина захворіла, потрібна певна концентрація, я не думаю, що на тій посилці чи в тій посилці збережеться дуже багато живого вірусу. Тому мені здається все-таки, це малореально. Хоча, ну, все буває в світі", — каже Крамарєв.

За словами лікаря, можливість заразитися коронавірусом через посилки залежить від того, наскільки цей вірус стійкий поза організмом людини, а це питання ще треба досліджувати.

"Я не чув про його стійкість у навколишньому середовищі і думаю, що навіть ті, хто вивчає цей вірус, вам цього не скаже" — прокоментував він.

Раніше "Росспоживнагляд" повідомив, що випадків інфікування через предмети, які кудись передавали, у світі наразі не зафіксовано.

Нагадаймо, що через коронавірус у світі різко впали ціни на нафту.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/publications/stattya/infekcionist-sergiy-kramarev-ne-viklyuchae-mozhlivosti-zarazhennya”