Родинам загиблих у пожежі в Одеси виплатять грошову компенсацію

Родинам загиблих у пожежі в Одеси виплатять грошову компенсацію

Внутрішню стіну будівлі, яка гальмували пошукову операцію на згарищі одеського коледжу, почали валити дві години тому, йдеться в ТСН.16.45.

Об этом сообщает http://infowebhub.net

Перед цим у дворі вистелили спеціальну подушку з піддонів та сіна, аби під час падіння конструкції не спровокували обвалення усього будинку. Натягнули тросами і техніка потягла, щоправда поки лише один поверх вдалося демонтувати. Після цього за допомогою крану почали всередину опускати рятувальників. «Будуть працювати тільки виключно з цього крану, тому що працювати іншими методами і підходити з інших частин будівлі вкрай небезпечно. І тільки в підвищеному стані, страхуючись будуть працювати рятувальники. За допомогою лопат, кірк та відер», — каже заступник начальника ГУ ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Сьогодні до Одеси прибула урядова комісія з розслідування причин пожежі. Коледж не був обладнаний протипожежною сигналізацією, хоча за словами поліції, мав на це кошти. На першому поверсі був встановлений ще радянський ревун, який потрібно було вручну запускати.

Стало відомо, що на компенсацію родинам загиблих та постраждалих місто і область вже виділили кошти. "Підписано розпорядження з виділення з резервного фонду бюджету в розмірі майже трьох мільйонів гривень на виплату одноразової матеріальної допомоги. Також мені відомо, що з міського бюджету виділені кошти, розглядалось питання про виділення коштів з боку Кабміну, тож питання це вирішено», — каже голова одеської ОДА Максим Куций.


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/rodinam-zagiblih-u-pozhezhi-v-odesi-viplatyat-groshovu-kompensaciyu-1457478.html”