Лещенко: Тимошенко претендувала на те, щоб її ставленик очолив Державне агентство України з управління зоною відчуження

Лещенко: Зараз на чолі цього органу влади, що оперує Чорнобильською зоною та багатомільярдними бюджетами фінансової допомоги, є виконувач обов’язків

Екснардеп і журналіст Сергій Лещенко написав у своєму Telegram, що лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко лобіювала призначення не тільки на посаду глави Державної продовольчо-зернової компанії, але й керівника Держагентства з управління зоною відчуження.

Об этом сообщает http://buyexpert.net

"Нові подробиці. Юлія Тимошенко також претендувала на те, щоб її ставленик очолив Державне агентство України з управління зоною відчуження. Зараз на чолі цього органу влади, що оперує Чорнобильською зоною та багатомільярдними бюджетами фінансової допомоги, є виконувач обов’язків", – заявив Лещенко.

Тимчасовий виконувач обов’язків агентства зараз – Володимир Фіщенко.Напередодні Лещенко повідомив, що Тимошенко лобіювала призначення своєї людини в Державну продовольчо-зернову компанію України в обмін на підтримку ініціатив президента України Володимира Зеленського в парламенті. За словами Лещенка, вона вирішила перейти в опозицію, діставши відмову.

Зеленський 19 листопада підтвердив, що Тимошенко пропонувала команді президента призначити своїх людей на низку посад в обмін на голосування "Батьківщини" за законопроєкти "Слуги народу", проте їй відмовили, бо "епоха договірняків скінчилася назавжди".

Тимошенко у відповідь написала, що марно сподівалася на ймовірний діалог із президентом "про долю країни".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-leshchenko-timoshenko-pretenduvala-na-te-shchob-jiji-stavlenik-ocholiv-derzhavne-agentstvo-ukrajini-z-upravlinnja-zonoju-vidchuzhennja-1437982.html”