На Вінниччині за два місяці замість військкоматів запрацюють Прозорі офіси

Вже за два місяці замість військкоматів на Вінниччині запрацюють один обласний та 28 районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Система обслуговування громадян стане більш автоматизованою, швидшою та максимально прозорою, паперові дані переведуть у електронний формат.

Об этом сообщает http://biznesfakty.com


Про це пише Армія.Inform.


«Віримо, що це допоможе мінімізувати час, що витрачається на розв’язання проблемних питань, з якими звертаються громадяни. Часто це – отримання різного роду посвідчень, документів, що вказують на прописку, військових квитків. Оскільки сьогодні у військкоматах є один-два приймальні дні, громадяни повинні довго очікувати на документальні довідки, які мали б отримати одразу. Реформа допоможе зробити процес значно швидшим та зручнішим», – пояснив полковник Олег Вінницький, військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату.




У обласному військкоматі запевнили, що капітальні ремонтні роботи вже завершені, тож до березня – точно встигнуть. Залишилось доукомплектувати техніку та привести у відповідність програмне забезпечення.



Підписуйтесь на Винница.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.vinnitsa.info/news/na-vinnychchyni-za-dva-misyatsi-zamist-viys-kkomativ-zapratsyuyut-prozori-ofisy.html”