СБУ прийшла з обшуком до бізнес-центру Києва: у провадженні фігурує Столар

Служба безпеки проводить обшуки в столичному бізнес-центрі "Парус".

Об этом сообщает http://pgorod-onlaun.net


Джерело: коментар пресцентру СБУ "Українській правді", трансляція "Прямого", співбесідник УП в правоохоронних органах


Дослівно СБУ: "Проводяться обшуки в адвокатському об’єднанні у справі про розкрадання державних коштів посадовцями КМДА. Деталі згодом на сайті".


Деталі: Телеканал "Прямий", який теж має офіс у цьому бізнес-центрі, у своєму ефірі навіть показав картинку з людьми у камуфляжі і нашивками СБУ. За даними їхніх кореспондентів, силовики прийшли до адвокатського об’єднання "Турчінов і партнери".
За інформацією УП, мова йде про кримінальне провадження стосовно витрачання бюджетних коштів в сумі близько 800 млн грн у ході реалізації проекту будівництва Великої Окружної дороги.


У протиправній схемі розкрадання бюджетних коштів підозрюють забудовника Вадима Столара.


Згодом СБУ уточнила, що обшуки йдуть в офісі адвокатського об’єднання, яке представляє інтереси однієї з комерційних структур, задіяних у проекті.


Правоохоронці проводять слідчі дії для виявлення документації та інших доказів, що підтверджують протиправну діяльність посадовців КМДА.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах)
Чому це важливо: Команда нової влади хоче зняти з посади голову Київської міськдержадміністрації Віталія Кличка. Оточення президента Зеленського поширювало меседж, що Кличко не керує столицею, а "смотрящими" за Києвом є Вадим Столар та Максим Микитась. Кличко все заперечує.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/8/7231383/”