Прогноз погоди: на вихідних синоптик прогнозує дощі і штормовий вітер

Синоптик Наталія Діденко розповіла, якою буде погода в Україні на вихідних: в суботу очікується сильний штормовий вітер, у неділю — пройдуть дощі.

Об этом сообщает Moscow Post

За прогнозами синоптика, 26 вересня в Україні очікується сильний штормовий південно-східний вітер, в західних областях, місцями в Одеській і Вінницькій області пройдуть дощі.

Температура повітря 26 вересня ще буде високою: +23 +27 градусів, в західних областях знизиться через дощі до +19 +23 градусів.

У неділю, 27 вересня, дощі пройдуть через всю територію України: спочатку вночі на Заході, потім протягом дня дощі потягнуться далі через центральну частину, захоплять північ, місцями південь, а до вечора неділі або вже в ніч на понеділок прийдуть в східні області.

Втримається 27 вересня в Україні сильний південно-східний вітер.

Температура повітря в неділю на Заході +14 +19 градусів, на півночі України і в Вінницькій області максимально не вище +18 +23 градусів, в більшості центральних областей +22 +26 градусів, на сході України +23 +26 градусів, на півдні недільне повітря прогріється до +23 +26 градусів.

У Києві 26 вересня очікується сильний поривчастий вітер. Без опадів. Температура вдень до +25 градусів.

У неділю в Києві очікується дощ, сильний вітер і зниження температури повітря до +19 +20 градусів.

Редактор: Ірина Кутєлєва-Коваленко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/pogoda-v-ukrajini-poholodannya-yde-na-vihidnih-novini-ukrajini-50114130.html”