Рівно 21 рік тому Франція і Україна зіграли знаменитий відбірковий матч до ЄВРО

Сьогодні, 27 березня, також повинна була відбутися контрольна зустріч Франція-Україна.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


27 березня в Парижі на стадіоні “Стад де Франс” повинен був відбутися контрольний матч між збірними Франції та України, але спаринг був скасований через пандемію коронавіруса (COVID-19), повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.


Цікаво, що рівно 21 рік тому на цій же арені збірні Франції та України грали матч кваліфікаційного циклу чемпіонату Європи 2000. Тоді збірна України під керівництвом Йожефа Сабо була лідером 4-ї відбіркової групи. А діючі чемпіони світу 1998 і майбутні чемпіони Європи 2000 займали 2-е місце.


Поєдинок між французами та українцями завершився внічию 0:0. Точно також команди зіграли і 4 вересня 1999 року в Києві на НСК “Олімпійський”


Пропонуємо вам відео матчу, який відбувся 21 рік тому 27 березня в передмісті Парижа Сен-Дені.А ось і матч між Україною та Францією, який відбувся в Києві.Український футболіст забив шедевральний гол та отримав майже 3 мільйони переглядів.


Хто стане чемпіонами європейських ліг, якщо сезон визнають завершеним: Шахтар, Барселона, Баварія і інші.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/27/rivno-21-rik-tomu-frantsiya-i-ukrayina-zigraly-vidbirkovyj-match-do-yevro/”