Буде ще гірше: експерт пророкує катастрофу через уханьский коронавірус

Коронавірус Сovid-19 стане набагато більш руйнівним чинником для економіки, ніж хочуть думати більшість інвесторів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Financial Times, таку думку висловив економіст Нуріель Рубіні, що передбачив фінансову кризу 2008 року.Loading...

До цього тижня, коли інвестори в паніці влаштували розпродаж активів, реакція фондових ринків на спалах була “м’якої”. Всупереч думці заспокоїти себе інвесторів, “найгірше попереду”, підкреслює він.

“Стає очевидно, що це глобальна пандемія, а не зосереджена в Китаї епідемія. Ми також як і раніше не знаємо, скільки країн в Азії та інших частинах планети зіткнеться з гострими спалахами – швидше за все, таких буде ще багато”, – відзначає Рубіні.

Економіст додає, що надії на те, що пік впливу на економіку буде досягнуто до кінця першого кварталу не мають під собою достатніх підстав. А ідея, що світова економіка після перемоги над вірусом почне різко зростати – помилкова.

“Навіть якщо китайське виробництво зменшується всього на 2% в першому кварталі, це скорочення на 8% в річному вираженні. Значить, V-подібне відновлення зажадає річного зростання ВВП вище тих 6%, які китайська економіка демонструвала до появи вірусу”, – пояснив експерт.

А тим часом коронавірус Covid-19 вилікували у 32 897 пацієнтів. Число жертв досягло 2801 особи. Всього з початку епідемії по всьому світу діагноз коронавірус Covid-19 підтвердили в 82 164 випадках. Країнами з найбільш швидким поширенням коронавірусу залишаються Китай, Південна Корея та Італія. В Італії за кілька днів померли 12 осіб, 3 одужали. Зараз хворіють 438.

Нагадаємо, діагноз коронавірус Covid-19 підтвердили в українки, яка зараз перебуває в Італії. Жінка проживає в місті Кремона в італійській провінції Ломбардія. Перший тест на коронавірус підтвердився в лікарні Котуньо в Неаполі. Проби направили на повторний аналіз у Римський інститут Спалланзани.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/27/bude-shhe-girshe-ekspert-prorokuye-katastrofu-cherez-uhanskyj-koronavirus/”