​В Одесі сталася зворушлива історія із загубленим псом, який два місяці шукав господаря: фото

В Одесі загублена собака їздила в маршрутці, щоб знайти свого господаря.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на УСІ Одеса.


Пес загубився на зупинці громадського транспорту "Будинок меблів". Він там чекав свого господаря, заглядаючи в кожну маршрутку. Його історія не залишила байдужими очевидців.


Завдяки розголосу в ЗМІ, господар дізнався де його чотирилапий друг і поїхав до місця. Однак пухнастого там вже не було. Виявилося, що Баді, так звуть собаку, виїхав на одній з маршруток і доїхав до селища Котовського.Зустріч господаря Сергія і Баді не могла відбудуться 2 місяці. Саме стільки вихованець шукав будинок, а господар його. Місцезнаходження собаки повідомила пасажирка маршрутки, яка побачила там пса, а номер господаря, який шукав таку ж собаку, побачила в ЗМІ. Тоді Сергій попросив притримати друга і приїхав його забрати.Як повідомляв "Апостроф", задоволений пес жителів Вашингтона повернувся з прогулянки з осиротілим щеням в зубах. Розглянувши його уважніше, господарі вирішили викликати спецслужбу. Нікому не хотілося, щоб за малюком прийшли його батьки, адже він виявився дитинчам ведмедя.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-18/v-odesse-proizoshla-trogatelnaya-istoriya-s-poteryannym-psom-dva-mesyaca-iskavshim-hozyaina-foto/188824”