Західний регіон не підтримує перенесення Різдва на 25 грудня, – Епіфаній


Православна Церква України допускає перенесення дати святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня, коли більшість вірян підтримають такий крок.

Об этом сообщает http://gazetadosblogueiros.com


Про це заявив предстоятель ПЦУ Епіфаній на брифінгу за підсумками Собору ПЦУ, – повідомляє Укрінформ.


«Дата – це не догма. Але зараз ми бачимо, що не всі підтримують цю ідею. Особливо це стосується Західного регіону. Тому ми й надалі будемо вести просвітницьку роботу і коли побачимо, що абсолютна більшість православних християн готові до зміни календаря, тоді ми проведемо календарну реформу. А зараз, оскільки ми тільки «встаємо на ноги» вже як єдина церква, то не можемо вносити на порядок денний ті питання, які не мають консенсусу», – озвучив Епіфаній.З його слів, ПЦУ готова до втілення певних реформ, які стосуються обрядовості.


«До цього часу ми втілили в життя декілька таких позитивних реформ. Це стосується безпосередньо звершення Божественної літургії, а також ми змінюємо підхід щодо спілкування з нашою українською молоддю, бо зараз молодь потребує особливої уваги і опіки нашої української церкви», – сказав він.ЧИТАТИ ТАКОЖ:


  • 25 грудня чи 7 січня: чи піде ПЦУ на різдвяну "реформу"
  • На Новий рік і Різдво українці матимуть довгі вихідні
  • Якщо українці хочуть, то можуть святкувати 25 грудня, – Епіфаній про Різдво


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/50084/zahidniy-region-ne-pidtrimue-perenesennya-rizdva-na-25-grudnya-epifaniy/”