В Києві обмежать рух зерновозів

Впроваджувати зміни почнуть на в’їзді зі сторони Житомира, а згодом і на інших в’їздах, повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Об этом сообщает http://vnk2.top

Правовою підставою для цього є рішення Київської міською ради від 22.05.2013 № 340/9397 «Про деякі заходи щодо впорядкування руху вантажних автомобілів у м. Києві».

«Мова йде про те, що в години пік – вечір та ранок, – ми будемо обмежувати в’їзд: тобто фури будуть паркуватися на під’їздах до Києва, щоб це не утворювало проблем для міста. Як тільки міський транспорт доїде на роботу, ми почнемо пускати фури», ― розповів начальник Управління патрульної поліції в м. Києві Юрій Зозуля.

Начальник управління (інспекції) з паркування Дмитро Рахматуллін додав, що дане рішенняя не лише дозволить покращити екологічну ситуацію в Києві, а й забезпечить розвантаження вулично-дорожньої мережі, створить додатковий простір для руху пасажирського транспорту, підвищить рівень пропускної спроможності вулиць та доріг столиці. Окрім того, це допоможе мінімізувати виникнення заторів, особливо з погіршенням погодних умов, а також покращити рівень регулярності пасажирських перевезень.

Нагадаємо, чернігівський елеватор компанії «Агротрейд» став маршрутним.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/v-kievi-obmezat-ruh-zernovoziv”