Роздуми про щастя. У чернігівській бібліотеці представили нову збірку письменниці Наталії Коси

84980329

«Право на щастя, або роздуми сучасної жінки» – таку назву має нова прозово-поетична збірка Наталії Коси. Її презентували в бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках конкурсу «Книга року-2019».

Об этом сообщает http://tr-experts.com

Найбільше щастя для людини творчої – це народження нового твору, нової книги. Поезія Наталі Коси щира й оригінальна.

« У книзі зібрані вірші з різних періодів, а також прозові оповідки, – розповідає Наталія Коса. – Ці оповідки – це мої емоції, враження, роздуми про прожите, почуте».

Пані Наталія – не новачок в літературі. Представлена збірка – друга в її творчому доробку. До цього світ побачила книга «Вірші без редакції». Наталія Коса дипломант Другого та Третього поетичного Стартапу «Дотиком душі». Учасниця літературних студій «Гарт», «Post Scriptum» та поетичного клубу Бібліопростір «А+». Наталія Коса брала участь у проєктах: літературна школа «Цвіт папороті», мандрівний поетичний бібліопростір «А+», за результатами яких, вийшли колективні збірки творів та інших літературних проєктів.

Привітати пані Наталію прийшли друзі, відомі чернігівські поети, літератори, журналісти. Музичним подарунком для всіх присутніх стали пісні у виконанні відомих чернігівських співачок Ольги Швед та Лєни Іванової.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Олена Терещенко, Чернігівська міська ЦБС

Читайте також


    Як контекст впливає на сприйняття інформації: у Чернігові відкриється групова виставка плакату
    Підготовка до відкриття 91-го театрального сезону (Фото)
    Ніжинський аматорський запрошує на прем’єру

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/culture/rozdumi-pro-shhastya-u-chernigivskij-bibliotetsi-predstavili-novu-zbirku-pismennitsi-nataliyi-kosi-201023”